KEP GATEWAY

KEP Gateway üçüncü parti uygulamaların KEP sistemine entegre olmasını sağlayan bir ara katman uygulamasıdır. Bu uygulamanın temel amaçları; KEP sisteminde tanımlı bir KEP hesabına giriş yapabilmek, bu hesaba ait posta kutusundaki iletileri çekebilmek ve bu hesap üzerinden alıcılara ileti oluşturup gönderme işlerini kurumun kullanmakta olduğu uygulamalardan yapabilmesini sağlamaktır.

KEP LİNK

KEP Link, MIME ve e-imza oluşturma işlerini üzerine alarak KEP sistemini kurumsal ortamda kullanacak müşteriler uygulamalarının işini kolaylaştırmaktadır. KEP Link kurumsal müşteri tarafındaki sunucularda çalışmaktadır. KEP Link uygulamasının kurulu olduğu sunucudaki akıllı kart ya da HSM kullanılarak imzalama işlemleri gerçekleştirilmektedir. KEP Link uygulaması ile kurumsal müşteri sistemlerinden gönderilecek KEP iletilerine ait bilgiler, S/MIME formatına dönüştürülerek imzalandıktan sonra TNBTEKNOLOJİ sistemine(KEPGateway üzerinden) gönderilmektedir. Gelen KEP iletileri de KEP Link üzerinden çağrılabilen ileti alma metodu ile TNB TEKNOLOJİ sisteminden (KEPGateway üzerinden) indirilerek kurum tarafından kullanılan 3. Parti uygulamalara iletilebilmektedir. KEP iletilerine ait deliller de KEP Link aracılığıyla sorgulanarak indirilebilir.

KEP YÖNETİM SİSTEMİ (KEPYS)

KEP Yönetim Sistemi (KEPYS), kurumsal entegrasyon çözümü ile gelen kep iletilerinin arşivlenmesi, adres bazlı sınıflandırması, kurum içi dağıtımı, e-imzalı yanıt hazırlanması, arşivlenmesi ve raporlanması amacıyla sunulan katma değerli TNB TEKNOLOJİ çözümüdür.

KEP YÖNETİM SİSTEMİ NE ZAMAN GEREKLİ?
• KEP iletilerimi sistemlerime topluca nasıl aktarırım? Nasıl Arşivlerim?
• Yüksek adette KEP iletisi bekliyorum gelenleri Kurum içinde nasıl dağıtıp takip ederim?
• Resmi Kurumlardan çok fazla ileti geliyor, zamanında cevaplandığından nasıl emin olurum?
• KEP alma ve Göndermede Kurum sistemlerimle nasıl entegre ederim?
• Toplu KEP gönderisi yapmak istiyorum, nasıl planlarım?
• KEP ile ileteceğim dokümanları nasıl birden fazla imzalı hazırlarım?
• Hazırladığım yanıtları kurum içi uygulamalardan KEP ile nasıl gönderirim?

Bunlara benzer sorularınız için Kurumsal satış yöneticimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilir detaylar ve ücretlendirmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KEP Bordro talep eden firmalara bayimiz tarafından  özel teklif hazırlanmaktadır. 

İletişim İçin:

Cep: 0 555 044 8214 – 0 532 468 30 96

E-posta: ydmkepankara@gmail.com

Call Now ButtonHEMEN ARA