2018 yılında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesinde makroekonomik istikrarı korumak, üretimi arttırmak için 2019-2021 döneminde Yeni Ekonomik Programın uygulanacağı bildirilmiştir. Bu çerçevede, ekonomide dengelemeyi ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek üzere kamu harcamalarında tasarruf yapmak, tasarrufları artırmak, kamu mali dengelerini daha da güçlendirmek ve böylece makroekonomik ve finansal istikrarı korumayı temel öncelikler arasına alınmıştır. Bu kapsamda genel olarak ithal edilen tonerlerde %50’ye kadar tasarruf sağlayan Toner Tasarruf Yazılımı ürünlerimiz arasındadır.

 

 

PrintOptimum Özellikleri

 Yazılım teknolojisi ile tasarruf sağlayan yerli ve milli bir yazılımdır.

 Baskı işleri sırasında pikselleri kontrol ederek, baskı kalitesinden ödün vermeden %25’e kadar, pikselleri kontrol ederek %50’ye kadar toner ve mürekkep tasarrufu sağlar.

 Word, Powerpoint ve Excel gibi farklı yazdırma seçenekleri ve belge türlerine göre değişen farklı yazdırma tasarrufu sağlar.

 Çift taraflı baskı ve gri tonlama kullanımı sağlar.

 Tüm yazıcı markalarını ve yazı tiplerini destekler.

 Sayfa istatistiklerini ve tasarruf verilerini raporlar.

 Windows işlemi sistemi üzerinde çalışır. Metinler, İmaj, Grafik ve kullanıcı grupları gibi farklı elemanlar için farklı tasarruf oranları sağlar.

PrintOptimum Yönetim Paneli Özellikleri

 Yazıcının kullanımına ve modeline bağlı olarak, hem üretici hem de şirket düzeyinde tasarruf oranları ve istatistikleri sunma, yazıcı hatalarını raporlama

 Grafiksel çizelgeler ve harita tabanlı çeşitli istatistikleri gösterme

 Yazıcılar için yazıcı özelliklerinin durumunu gösterme( Tonerin az veya bitmiş olması)

 Bilgisayarlara komut gönderme yeteneği (Yeniden başlatma, uygulamayı kapatma veya açma)

Bilgi formumuzu doldurarak toplu kurumsal satış yöneticimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilir detaylar ve ücretlendirmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA